Politická strana Práca slovenského národa medzi sebou privíta každého slušného človeka, ktorý má úprimný a nezištný záujem posunúť Slovensko dopredu s akceptovaním programových cieľov PSN.

Prihlášku si môžete stiahnúť vo formáte PDF tu.

Svoje prihlášky posielajte na PSN, Ružová 111, 019 01 Ilava. V prípade nejasností nás môžete kontaktovať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.


Politická strana Práca slovenského národa rozhodne o prijatí uchádzača za člena PSN najneskôr do 3 mesiacov od podania prihlášky.

 


Múdri nech nás učia!
Svätí nech sa za nás modlia!
Prezieraví nech nás vedú!

Sv. Bernard
Keď príde Tvojho pokušenia chvíľa, že by si mohol priehrštiami brať, i keby tma Ti každú stopu skryla, Ty musíš brat môj, čisté ruky mať!

Mária Rázusová-Martáková
„Prečo sa ten slovenský ľud každého tak bojí? Doja si ho sťa kravičku a on ticho stojí! Ľudia idú ako ovce, kam ich baran vedie a ku stolu chodia vtedy, keď je po obede. Vyvolia si za vyslanca, koho im rozkážu a keď majú raz ruky voľné, sami si ich zviažu. Či to tak má byť naveky? Niet Slovákom rady? Kto si sám nevie byť pánom, nedočká sa vlády!“

Jonáš Záborský