ĎAKUJEME NAŠIM VOLIČOM!
TEXT: PSN FOTO: JANA BIROŠOVÁ

Na starom nič nové nepostavíte, a preto svojím rozhodnutím podporiť novú národnú stranu, s čistou košeľou ste mnohí dali šancu PSN, aby sme vybudovali a uchránili to, na čo čakáme už 30 rokov.

Politická strana Práca slovenského národa (PSN) sa po prvý raz zúčastnila volebného boja v parlamentných voľbách 2020, ktoré boli mimoriadne rozhodujúce pre ďalšie smerovanie Slovenskej republiky, rozhodnutie občanov SR už poznáte a nasledujúce volebné obdobie budete mať šancu pozorovať a pociťovať, či sa voliči rozhodli správne a nová koalícia plní svoje predvolebné sľuby. 

Naša politická strana bude tiež pozorne vnímať akým smerom sa naša republika uberá s tým, že zo svojej slovenskej cesty neuhne a naďalej sa bude snažiť otvárať ľuďom oči, nabádať ich, aby uverili vo svoj zdravý úsudok, pretože vedia, kde je pravda. 

Rozum občanov SR  je viac ako televízia, bilbordy či noviny.

Na starom nič nové nepostavíte, a preto svojím rozhodnutím podporiť novú národnú stranu, s čistou košeľou ste mnohí dali šancu PSN, aby sme vybudovali a uchránili to, na čo čakáme už 30 rokov, preto Vám všetkým ďakujeme v mne našich kandidátov, ktorí sa uchádzali o Váš hlas – Roman Stopka, Emil Vestenický, Lenka Mayerová, Stanislav Petrenec, Igor Kocan, Peter Ličko, Ľubomír Kotrík, Milan Hehejík, Miroslav Pivoluska, Milan Kupšo, Ján Kubica, Peter Dubravay, Ján Ďuriš. 

Našu stranu budujeme nie na jedno, dve, či tri volebné obdobia. Máme ambíciu byť stranou s pevnými základmi i koreňmi ako duby, ktoré vydržia viac ako sto rokov, nie ako jedle, ktoré sa zlomia pod prvým silnejším tlakom.

Ďakujeme a nezabúdame, kto-kde stál, keď PSN vstúpila do svojho prvého politického zápasu.

Spolu s Vami a vďaka Vám dokáže prísť až do cieľa!

Vaša PSN.


 


Múdri nech nás učia!
Svätí nech sa za nás modlia!
Prezieraví nech nás vedú!

Sv. Bernard
Keď príde Tvojho pokušenia chvíľa, že by si mohol priehrštiami brať, i keby tma Ti každú stopu skryla, Ty musíš brat môj, čisté ruky mať!

Mária Rázusová-Martáková
„Prečo sa ten slovenský ľud každého tak bojí? Doja si ho sťa kravičku a on ticho stojí! Ľudia idú ako ovce, kam ich baran vedie a ku stolu chodia vtedy, keď je po obede. Vyvolia si za vyslanca, koho im rozkážu a keď majú raz ruky voľné, sami si ich zviažu. Či to tak má byť naveky? Niet Slovákom rady? Kto si sám nevie byť pánom, nedočká sa vlády!“

Jonáš Záborský